11378.
388. Gelaufene Fernauktion
Antik
46 000 HUF
124,32 EUR, 135,29 USD
Ezüst(Ag) cigarettatárca, kék kővel, aranyozott csíkokkal, jelzett, 9,5×8 cm, bruttó: 158,37 g