10310.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Sáros András Miklós 1982 jelzéssel: II. Ulászló magyar király. Rézkarc, karton, kisebb felületi sérülésekkel, lap széle foltos, 39×29 cm