10316.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
SZ (?) monogrammal: Szerencsejáték groteszk alakokkal. Rézkarc, papír, sérült, foltos. Üvegezett fa keretben, 11×15 cm