10364.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szökőkút. Olaj, karton, üvegezett keretben, 45×60 cm