10354.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőszéle. Ceruza, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 25x34 cm