10359.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatat jelzéssel. Bruges, le lac d'Amour (Szerelmesek tava). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap széle sérült, rézkarc ép. 19x24 cm.