10299.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olgyay F 932 jelzéssel. Táj. Olaj, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. 39,5x50 cm