10212.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Csirkés csendélet. Pasztell, papír, lap széle sérült. Hátoldalán Kreutle Ferencz művészellátó pecsétjével. Üvegezett fa keretben. 56x66 cm