10424.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Őszi táj. Színezett rézkarc, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 29×38,5 cm