10392.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Malom. Olaj, vászon, sérült. Kissé kopott fa keretben. 27,5x34,5 cm