10437.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Jelzés nélkül: Erdőszéli házikó. Tempera, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 18x24,5 cm