10422.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Emberek a folyónál. Színezett rézkarc, papír, körbevágva, kartonra kasírozva. Kissé kopott üvegezett fa keretben, 28x38 cm