10444.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Boszorkányüldözés 1506-ban. Vegyes technika, papír. Kissé sérült, üvegezett fa keretben, 26x33 cm