10235.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Bihari (?) jelzéssel. Hattyúk tava. Olaj, karton, apró felületi sérülésekkel. Kissé kopott fa keretben. 25×36 cm