10224.
388. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Almásy jelzéssel: Női fej. Akvarell,papír, hajtott. Sérült üvegezett keretben, 53×69 cm