Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Magyar nyelvű kiadás Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes egészvászon mappában. Számozatlan példány