Túry Mária (1930-1992): Dunapart. Színes rézkarc, papír, jelzett. Szám... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tury-Maria-1930-1992-Dunapart-Szines-rezkarc-papir-jelzett-Szamozott-79100-Uvegeze~II2333709
2333709
10196
388
4600
Beschreibung: Túry Mária (1930-1992): Dunapart. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott (79/100). Üvegezett fa keretben, 24×29 cm
: pelikán_kristóf