Thomas de Kessler (1925-2008): Budapest, Vár. Print. jelzett, sorszámo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Thomas-de-Kessler-1925-2008-Budapest-Var-Print-jelzett-sorszamozott-15-uvegezett-keretbe~II2326135
2326135
10088
388
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Thomas de Kessler (1925-2008): Budapest, Vár. Print. jelzett, sorszámozott 1/5, üvegezett keretben. Hátoldalon is jelzett. 16x21 cm
: pelikán_kristóf