Nagy Barbara (1976-), össz. 3 db mű: 2 db női és egy férfi akt. Szén,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nagy-Barbara-1976-ossz-3-db-mu-2-db-noi-es-egy-ferfi-akt-Szen-papir-jelzett-63x45-C3~II2192983
2192983
10133
388
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Nagy Barbara (1976-), össz. 3 db mű: 2 db női és egy férfi akt. Szén, papír, jelzett, 63x45 és 70x50 cm
: kozár_edit