Joachim József (1897-1954): Női arckép, 1944. Pasztell, papír, falemezre kasírozva, üveg mögött. Jelzett. Kétoldalas mű, hátoldalán: Virágzó fák. Olaj, falemez, jelzés nélkül. 34×24 cm