Blaskó János (1919-1988): Nyári felhő. Akvarell, papír, jelzett. Hátol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Blasko-Janos-1919-1988-Nyari-felho-Akvarell-papir-jelzett-Hatoldalan-Kepcsarnok-Vall~II2323222
2323222
10020
388
Beschreibung: Blaskó János (1919-1988): Nyári felhő. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 44×59 cm
: tm