15656.
388. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban.