15608.
388. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Magyar Sport almanach. MCMXXVIII. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Bp. 1928. Athenaeum. 424 p. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban