15080.
388. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. Dedikált példány. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papÃrkötés, sérült, javÃtott gerinccel, kopott borÃtóval. Megjelent 3000 példányban. A szerzÅ‘, Veress D. Csaba (1933-2014) történész, helytörténész által dedikált.