Heiden Sven: Ázsia szívében. Tízezer kilométernyi úttalan utazás.A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára sorozatból. Második kötet. Képekkel és térképekkel illusztrált. Bp., én., Lampel R. Kk.(Wodianer F. és Fiai)R.T. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban.