15052.
388. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
31
Cholnoky Jenő-Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói I-V. kötet. I. kötet: Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, kopott és részben sérült gerincekkel, de belül jó állapotban.