15003.
388. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
7 000 HUF
21
Cholnoky Jenő: Afrika I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp., [1930], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 4+267 p.+1 t. színes kihajtható térkép.+4+1+268-488 p. +1 t. színes kihajtható térkép. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egy kis sérüléssel az egyik gerincen, de összességében szép állapotban