1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Mayne Reid: Vilmos, a hajósinas. Átdolgozta: Kürthy Emil. Fáy Dezső rajzaival. Bp.,é.n.,Révai, 178+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.