M. Bónis Mária: Cinegefészek. Intézeti történet. Sebők Imre illusztrác... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000021/M-Bonis-Maria-Cinegefeszek-Intezeti-tortenet-Sebok-Imre-illusztracioival-Bp-1943-Pall~II2288938
2288938
17301
388
Books: Tales
Beschreibung: M. Bónis Mária: Cinegefészek. Intézeti történet. Sebők Imre illusztrációival. Bp.,1943,Palladis. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
: hsz
Katalognummer: