Az Ezeregyéjszaka meséi I-V. köt. Nem teljes. Bp., 2000-2007, Atlantisz. Kiadói egészvászon-kötés, az I. kötetben hullámos, foltos lapokkal, az elülső szennylap szélén hiánnyal.