8 000 HUF
35
1930 Vadász Újság. Vadászat, vad- és ebtenyésztés, fegyvertechnikai szaklap, Marosvásárhely, Szerk.: Földesy György. IX. évf. (1930), 1.-12. számok, teljes évfolyam. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, sérült és jobb alsó sarkában hiányos borítóval, hátsó kötéstábla hiányzik, helyenként sérült és foltos lapokkal, előzéklapon és első lapon tulajdonosi bélyegzővel.