Platz Bonifác: Az ember eredése, faji egysége és kora. Bp., 1905, Szent István-Társulat, X+2+361 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.