16669.
388. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
Új magyar képtár. A Magyar Nemzeti Galéria festészeti gyűjteménye. Vál., és az előszót írta: Dr. Pogány Ö. Gábor. Bp.,1976,Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.