16594.
388. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
S. Nagy Katalin: Ország Lili. Arthis-sorozat 1. Bp.,1993, Arthis, 160 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papÃr védÅ‘borÃtóban. Ország Lili életmű katalógus. Fekete-fehér és szÃnes képekkel gazdagon illusztrált. Intézményi bélyegzÅ‘vel. Ritka!