16672.
388. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
Németh József: Leica felvételek. A szerzÅ‘ 130 felvételével. Bp., 1944. Athenaeum, 128+9+6 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, közte néhány aktfotóval is. Kiadói kopott félvászon kötésben, kiadó szakadt, hiányos illusztrált papÃr védÅ‘borÃtóban.