16692.
388. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Művészeti Lexikon I-II. kötet. Szerk.: Éber László. Bp., 1935, GyÅ‘zÅ‘ Andor. Második, lényegesen megbÅ‘vÃtett és átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval, kissé sérült gerinccel, II. kötet borÃtója foltos,.