16714.
388. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
De Logu, Giuseppe, Abis, Mario: A velencei festészet fénykora.Ford.: Lontay László. 48 színes egészoldalas képpel. Bp., 1975, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kopott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.