16761.
388. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
Baloghné Horváth Terézia: Népi ékszerek. Schöbel Magda rajzaival illusztrált. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált papÃrkötés, jó állapotban. + Tasnádiné Marik Klára: A bécsi porcelán. Bp., 1971, Corvina. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé kopott papÃr védÅ‘borÃtóval.