Vörösmarty Mihály kiadatlan költeményei. Bev.: Bristis Frigyes. Bp., é... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000022/Vorosmarty-Mihaly-kiadatlan-koltemenyei-Bev-Bristis-Frigyes-Bp-en-Pallas-Irodalmi-es-~II2324020
2324020
17463
388
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Vörösmarty Mihály kiadatlan költeményei. Bev.: Bristis Frigyes. Bp., én., Pallas Irodalmi és Nyomdai R.T. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
: hsz