Tormay Cécile: A régi ház. Bp., 1920, Singer és Wolfner. Kicsit kopott... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000022/Tormay-Cecile-A-regi-haz-Bp-1920-Singer-es-Wolfner-Kicsit-kopott-felvaszon-kotesben~II2333339
2333339
17335
388
Beschreibung: Tormay Cécile: A régi ház. Bp., 1920, Singer és Wolfner. Kicsit kopott félvászon kötésben.
: nagy_andras