Sütő András: Anyám könnyű álmot igér. Naplójegyzetek. Bukarest, 1972, Kriterion. Harmadik kiadás. A szerző, Sütő András (1927-2006) által dedikált! Kiadói vászonkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.