Magyar Irások. Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Regényes korrajz Kisfal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000022/Magyar-Irasok-Darnay-Kalman-Testorszerelmek-Regenyes-korrajz-Kisfaludy-Sandor-eletebol-~II2330127
2330127
17456
388
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Magyar Irások. Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Regényes korrajz Kisfaludy Sándor életéből. Bp., én., Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas állapotban, gerince megfakult.
: nagy_andras