17325.
388. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
Jókai Mór: Délvirágok; Árnyképek. [Egybekötve.] Pest, 1870-1873, Heckenast Gusztáv, 307+1; 403 p. Harmadik kiadás. Korabeli kopott aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón Jókai Mór arcképével, márványozott lapélekkel.