Illés Endre: Homokóra. Bp., 1962, Magvető. A szerző, Illés Endre (1902... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000022/Illes-Endre-Homokora-Bp-1962-Magveto-A-szerzo-Illes-Endre-1902-1986-dedikaciojaval-~II2313898
2313898
17377
388
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Illés Endre: Homokóra. Bp., 1962, MagvetÅ‘. A szerzÅ‘, Illés Endre (1902-1986) dedikációjával "a könyv és a zene közös szeretetében" 1963-ból. Kiadói vászonkötésben, kiadói kissé sérült papÃr védÅ‘borÃtóval.
: ekb