Dencz Ákos A Postatakarékpénztári Szolgálat vezérfonala. Aláírt példány! Irta: Dr. - - miniszteri tanácsos, m. kir. postatakarékpénztári igazgató, a m. kir. posta és távirda tisztképző tanfolyam rendes tanára. Bp., 1927. Orsz. Postás és Zene Kultur Egyesület. Félvászon kötésben