Zsolnay porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Zsolnay-porcelan-talka-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-13-cm~II2315723
2315723
11172
387
Beschreibung: Zsolnay porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13 cm
: pelikán_kristóf