11259. 387. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 200 HUF
22
0 HUF
Porcelán fa betétes sótartó, jelzett, matricás, kopásokkal, alján lepattogzásokkal, 20,5x12,5x13 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert