Meisseni porcelán salátás tál. Matricás, jelzett, kisebb kopásokkal. 2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Meisseni-porcelan-salatas-tal-Matricas-jelzett-kisebb-kopasokkal-23x23-cm~II2319986
2319986
11306
387
Beschreibung: Meisseni porcelán salátás tál. Matricás, jelzett, kisebb kopásokkal. 23x23 cm
: nagy_andras