Kínai kávés készlet, 6 db csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Kinai-kaves-keszlet-6-db-csesze-es-alj-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal~II2285338
2285338
11293
387
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Kínai kávés készlet, 6 db csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal
: nagy_andras