Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, kopással a csőr végén, m: 2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Hollohazi-hattyu-kezzel-festett-jelzett-kopassal-a-csor-vegen-m-23-cm~II2321879
2321879
11184
387
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, kopással a csőr végén, m: 23 cm
: karap_norbert